UITSLAG LOTERIJ

Alle winnaars zijn bij de organisatie bekend en ontvangen hiervan persoonlijk bericht.

Prijs / Lotnummer (= barcodenummer!)
Electrische fiets, St. Barmhartige fiets/Bovemij TOV45B17E84DE969
Beleef en geniet arrangement voor 2 personen Amstel Gold Race 2019 t.w.v. € 390,00 TOVB8CF6524EF649
Zilver collier t.w.v. € 275,00, handgemaakt: Pont D’or te Maastricht 1420790
Tegoedbon compleet verzorgd 4-gangen diner voor 2 personen: Tout a Fait te Maastricht 1418102
Gouden oorstekers t.w.v. € 135,00, handgemaakt: Puur te Maastricht 1418099
Kadopakket t.w.v. € 97,50,  Holland & Barrett te Maastricht 1418314
Kadopakket € 69,50 : Holland & Barrett te Maastricht 1420466
Kadopakket t.w.v. € 26,95: Holland & Barrett te Maastricht 1420385
Voucher Live cooking dinerbuffet voor 2 personen: Hotel van der Valk t.w.v. € 70,00 1417312
Voucher Live cooking dinerbuffet voor 2 personen: Hotel van der Valk t.w.v. € 70,00 1418084
Tegoedbon gezichtsbehandeling t.w.v. € 73,25:  Centre Beauté te Valkenburg 1417995
Vichy pakket (3): Apotheek van Thoor te Maastricht 1420118
Vichy pakket (3): Apotheek van Thoor te Maastricht TOVAAAC309B48B51
Vichy pakket (3): Apotheek van Thoor te Maastricht 1419980
Dinerbon t.w.v. € 50,00: De Compleminte van St. Fiet te Maastricht 1420771
Windlicht glas/hout t.w.v. € 39,00 TOVC5636193B2888
Tegoedbon massage t.w.v. € 23,00:  Healthy Care te Bunde 1419374
Tegoedbon massage t.w.v. € 23,00:  Healthy Care te Bunde 1419859
Dagentree voor 2 personen t.w.v. € 69,00: Thermae 2000 te Valkenburg TOVC7F752F2228BB
Luxe chocolade assortie t.w.v. € 35,00: Boulanger te Maastricht TOV3409E75CE572D
Kadobon t.w.v. € 35,00: ’t Blumpke te Gulpen TOV4B976BEA75CB7
Tegoedbon high wine t.w.v. € 27,50: Brasserie Friends te Bunde TOV3DFF772AF7D1B
Kaaspakket t.w.v. € 20,00: Kaasspecialist Mitchel Sauer Markt Maastricht 1420579
Kaaspakket t.w.v. € 20,00: Kaasspecialist Mitchel Sauer Markt Maastricht 1420783
Kaaspakket t.w.v. € 20,00: Kaasspecialist Mitchel Sauer Markt Maastricht 1419783
Kaaspakket t.w.v. € 20,00: Kaasspecialist Mitchel Sauer Markt Maastricht 1419012
Kadobon t.w.v. € 20,00:  Flowerfull te Margraten 1417960
Kadobon t.w.v. € 25,00: Bloemen Kicken te Maastricht TOV8B6BE695F03A9
Kadobon t.w.v. € 25,00: Bloemen Kicken te Maastricht 1417866
Kadobon t.w.v. € 25,00: Lingerie Mystique te Gulpen 1420487
Koffiezetapparaat, thermoskan en kopjes: Kookstudio Maxime te Simpelveld 1419443
Gevuld toilettasje: Polfermolen te Valkenburg 1419401
Gevuld toilettasje: Polfermolen te Valkenburg 1418209
Gevuld toilettasje: Polfermolen te Valkenburg 1417728
Gevuld toilettasje: Polfermolen te Valkenburg 1417297
Gevuld toilettasje: Polfermolen te Valkenburg 1420767
Gevuld toilettasje: Polfermolen te Valkenburg 1420489
Gevuld toilettasje: Polfermolen te Valkenburg 1419923
Gevuld toilettasje: Polfermolen te Valkenburg 1420061
Gevuld toilettasje: Polfermolen te Valkenburg 1420191
Gevuld toilettasje: Polfermolen te Valkenburg 1419768
Tegoedbon De Proosdij te Bunde TOVFD6BB03D2C13B
Tegoedbon Bo te Meerssen 1419802
Tegoedbon Bo te Meerssen 1417346
Tegoedbon Eetcafe de Boskant te Geulle 1419221
Tegoedbon Coco IJssalon te Geulle TOVB9B51C0089A6D
Tegoedbon Bakkerij Ortmans te Gulpen TOVF9FA02E273BB9
Tegoedbon Bakkerij Ortmans te Gulpen 1419493
Tegoedbon Bakkerij Ortmans te Gulpen 14120045
Tegoedbon Bakkerij Ortmans te Gulpen 1420175